SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Höörs IS

Postadress:
Höörs IS
Ystadvägen 2
243 34 Höör

Telefon: 0413-219 94
e-mail: hisidrott@telia.com
Bankgiro: 336-0237
Swish: 123 007 87 82

Organisationsnummer: 842000-2126
Föreningsnummer: 8682-15

Kansliets öppettider:
Måndag, tisdag och torsdag kl. 11-15
Onsdag kl. 16-20
Fredag kl. 11-14

Dagtid kan öppettiderna variera på grund av möten med mera.
Slå en signal eller skicka ett mail och hör om jag är på plats.

Välkomna!

ullabella

Styrelse
Styrelse 2022
 
 Ordförande Anders Rahnboy anders.rahnboy@hisidrott.se  0706 70 87 20
 Vice ordförande Carina Carlsson carina.carlsson@hisidrott.se  0702 47 27 19
 Sekreterare Sara Kyrö Wissler sara.kyro@slu.se  0703 32 17 26
 Kassör Gert Möller gert.moller@hisidrott.se  0705 53 59 01
 Ledamot  Martin Persson martin.persson@hisidrott.se  0731 57 36 12
 Ledamot Josefine Persson josefine.persson@hisidrott.se  0729 88 75 08
 Ledamot Esef Mehanovic esef.mehanovic@gmail.com  0707 60 23 34
 Suppleant Johnny Madsen

johnnymadsen7878@gmail.com

 0708 51 05 59
 Suppleant Maria Davidsson maria.davidsson@hisidrott.se  0703 90 57 74
       


 
Sponsorer