SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Höörs IS
 

Postadress:

Höörs IS
Ystadvägen 2
243 34 Höör

Telefon: 0413-219 94
e-mail: hisidrott@telia.com
Bankgiro: 336-0237
Swish: 123 315 63 61

 

Organisationsnummer: 842000-2126
Föreningsnummer: 8682-15
 
Kansliet har stängt fn:
 
Maila kansliet hisidrott@telia.com för återkoppling, alternativt kontakta din tränare eller styrelsen.
 
Med vänlig hälsning
Styrelsen
 
Styrelsen
Stående från vänster: Martin Persson, Carina Carlsson, Josefine Persson, Maria Davidsson, Sara Kyrö Wissler, Anders Rahnboy. Nedre raden från vänster: Johnny Madsen, Esef Mehanovic, Gert Möller.
Styrelse 2022
 
Ordförande

Anders Rahnboy

Ingår även i fotbollsrådet, sponsorgruppen

 

anders.rahnboy@hisidrott.se   0706-708720
Vice ordförande

Carina Carlsson

Ansvarig dam o tjejsektion, sponsorgruppen, ingår i fotbollsrådet

 

carina.carlsson@hisidrott.se   0702-472719
Sekreterare

Sara Kyrö Wissler

Ingår i friidrottsrådet, friidrott barn o ungdomar, ledare friidrott

 

sara.k.w@hisidrott.se  0703-321726
Kassör

Gert Möller

Ansvarig friidrott, Kalvinknatet samt andra friidrottstävlingar, ingår i sponsorgruppen

 

gert.moller@hisidrott.se   0705-535901
Ledamot 

Martin Persson

Ansvarig herrseniorer 15 år och äldre, ingår i fotbollsrådet, Ljud o bild

 

martin.persson@hisidrott.se   0731-573612
Ledamot

Josefine Persson

Barn- o Ungdomsansvarig, t.ex länk mellan lagen, utbildningar, ledarkontakt, fotbollsskola, knattecup mm

 

josefine.persson@hisidrott.se   0729-887508
Ledamot

Esef Mehanovic

Hjälper ungdomsansvarig och vid övriga aktiviteter

 

esef.mehanovic@gmail.com   0707-602334
Suppleant

Johnny Madsen

Material och hjälpmedels ansvarig (ej matchställ), 

 

johnnymadsen7878@gmail.com

 0708-510559
Suppleant

Maria Davidsson

Barnfotbollscoach, innebär övergripande hjälpa ledarna med Fotbollens Spela Lek och Lär som utgångspunkt

 

maria.davidsson@hisidrott.se   0703-905774
       


Valberedningen
från vänster: Åsa Strand, Bengt Johansson och Ann Krogsgaard

Det är vi som är valberedningen i Höörs IS, Ann Krogsgaard ordförande, Åsa Strand och Bengt Johansson ledamot.

Ni når oss lättast per mail; bengt.johansson@hisidrott.se 

 
Sponsorer