SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Höörs IS

Postadress:
Höörs IS
Ystadvägen 2
243 34 Höör

Telefon: 0413-219 94
e-mail: hisidrott@telia.com
Bankgiro: 336-0237
Swish: 123 007 87 82

Organisationsnummer: 842000-2126
Föreningsnummer: 8682-15

Kansliets öppettider:
Måndag, tisdag och torsdag kl. 11-15
Onsdag kl. 16-20
Fredag kl. 11-14

Dagtid kan öppettiderna variera på grund av möten med mera.
Slå en signal eller skicka ett mail och hör om jag är på plats.

Välkomna!

ullabella

Styrelse
Styrelse 2021
 
 Ordförande Bengt Johansson bengt.johansson@hisidrott.se  0703 38 82 37
 Vice ordförande Anders Rahnboy anders.rahnboy@hisidrott.se  0706 70 87 20
 Sekreterare Sara Kyrö Wissler sara.kyro@slu.se  0703 32 17 26
 Kassör Gert Möller gert.moller@hisidrott.se  0705 53 59 01
 Ledamot  Carina Carlsson carina.carlsson@hisidrott.se  0702 47 27 19
 Ledamot Martin Persson martin.persson@hisidrott.se  0731 57 36 12
 Ledamot Josefine Persson josefine.persson@hisidrott.se  0729 88 75 08
 Suppleant Johnny Madsen annikajohnny.madsen@gmail.com  0708 51 05 59
 Suppleant Esef Mehanovic esef.mehanovic@gmail.com  0703 38 82 37
       


 
Sponsorer