Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.

Matcher
MAJ 2020
 
02
09:00
lör
09:00    
Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike grön - Höörs IS blå  -      
02
10:00
lör
10:00    
Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
Höörs IS vit - Nosaby IF randig  -      
 
10
15:00
sön
15:00    
Blekevallen B-plan 5-manna
Vanneberga IF - Höörs IS vit  -      
10
16:00
sön
16:00    
Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
Höörs IS blå - Bjärreds IF vit  -      
 
16
10:00
lör
10:00    
Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
Höörs IS vit - Näsums IF  -      
17
14:00
sön
14:00    
Dalby IP konstgräs 5-manna väst 1
Dalby GIF 1 - Höörs IS blå  -      
 
24
10:00
sön
10:00    
Husarängens IP, plan 3 5-manna
Eslövs BK - Höörs Idrottssällskap  -      
 
30
10:00
lör
10:00    
Furehov IP plan 3 5-manna 1
Åhus Horna BK vit - Höörs IS vit  -      
30
13:00
lör
13:00    
Jeppavallen B planen
Höörs Idrottssällskap - Hässleholm IF   -      
JUNI 2020
 
06
10:00
lör
10:00    
Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
Höörs IS vit - Åsums BK  -      
06
14:00
lör
14:00    
Jeppavallen (konstgräsplanen)
Höörs Idrottssällskap - Eslövs BK  -      
07
10:00
sön
10:00    
Smörlyckans IP, konstgräs 5-manna 1
Lunds FF vit - Höörs IS blå  -      
 
13
13:00
lör
13:00    
Jeppavallen konstgräsplanen
Höörs Idrottssällskap - Höörs Idrottssällskap (P-10)  -      
14
10:00
sön
10:00    
Östvallen A-plan 5-manna
Österslövs IS - Höörs IS vit  -      
14
15:00
sön
15:00    
Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 5-manna
Höörs IS blå - Lunds BK blå  -      
 
27
10:00
lör
10:00    
Österås IP
Hässleholms IF - Miniturnering - Höörs Idrottssällskap  -      
28
10:00
sön
10:00    
Jeppavallen
Höörs Idrottssällskap - Eslövs BK  -      
AUGUSTI 2020
 
09
10:00
sön
10:00    
Jeppavallen
Höörs Idrottssällskap - LB07 (miniturnering)  -      
 
16
10:00
sön
10:00    
Sorgenfri IP konstgräs 5-manna 1
Malmö City FC svart - Höörs IS blå  -      
16
14:00
sön
14:00    
Frs & Frosta Arena, Hr B-plan 5-manna
Höörs IS vit - Löberöds IF  -      
 
22
10:00
lör
10:00    
Frs & Frosta Arena, Hr B-plan 5-manna
Höörs IS blå - Staffanstorp United FC blå  -      
23
10:00
sön
10:00    
Högalids IP C-plan 5-manna 1
Harrie FF röd - Höörs IS vit  -      
23
12:00
sön
12:00    
Oxievngs IP konstgrs 5-manna 1
Oxie SK vit - Höörs IS röd  -      
 
29
09:30
lör
09:30    
Sdra Sandby IP konstgrs 5-manna 1
Södra Sandby IF - Höörs IS blå  -      
29
12:00
lör
12:00    
Frs & Frosta Arena, Hr B-plan 5-manna
Höörs IS vit - Askeröds IF  -      
30
14:00
sön
14:00    
Frs & Frosta Arena, Hr B-plan 5-manna
Höörs IS röd - GIF Nike röd  -      
SEPTEMBER 2020
 
05
11:30
lör
11:30    
Uppåkravallen
Uppåkra IF vit - Höörs IS blå  -      
06
11:00
sön
11:00    
Norra Rörums IP B-plan
Norra Rörums GIF - Höörs IS vit  -      
06
11:30
sön
11:30    
Dösjöbro IP C-plan 5-manna
Dösjöbro IF vit - Höörs IS röd  -      
 
11
18:30
fre
18:30    
Frs & Frosta Arena, Hr B-plan 5-manna
Höörs IS blå - Hörby FF svart  -      
12
12:00
lör
12:00    
Frs & Frosta Arena, Hr B-plan 5-manna
Höörs IS vit - Kävlinge GoIF  -      
13
12:00
sön
12:00    
Frs & Frosta Arena, Hr B-plan 5-manna
Höörs IS röd - Svedala IF svart  -      
 
19
11:30
lör
11:30    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Höörs IS röd  -      
19
12:30
lör
12:30    
Kronetorpsvallen B-plan 5-manna 1
Arlövs BI vit - Höörs IS blå  -      
20
10:00
sön
10:00    
Frs & Frosta Arena, Hr B-plan 5-manna
Höörs IS vit - Torns IF grön  -      
 
26
10:00
lör
10:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK röd - Höörs IS vit  -      
26
12:00
lör
12:00    
Frs & Frosta Arena, Hr B-plan 5-manna
Höörs IS blå - Genarps IF  -      
27
10:00
sön
10:00    
Frs & Frosta Arena, Hr B-plan 5-manna
Höörs IS röd - Åkarps IF 1  -      
OKTOBER 2020
 
02
18:00
fre
18:00    
Romelevallen konstgrsplan 5-manna
Veberöds AIF svart - Höörs IS blå  -      
04
10:00
sön
10:00    
Smrlyckans IP, konstgrs 5-manna 1
Lunds FF grön - Höörs IS röd  -      
04
14:00
sön
14:00    
Frs & Frosta Arena, Hr B-plan 5-manna
Höörs IS vit - Stehags AIF  -      
 
10
12:00
lör
12:00    
Frs & Frosta Arena, Hr B-plan 5-manna
Höörs IS röd - IF Limhamn Bunkeflo B1  -      
11
10:00
sön
10:00    
Fgelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF röd - Höörs IS vit  -      
11
10:00
sön
10:00    
Frs & Frosta Arena, Hr B-plan 5-manna
Höörs IS blå - GIF Nike svart  -      
 
Sponsorer