SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Pojkar födda 2014
Höörs Idrottssällskap
Senior
Herrar
Damer
Oldboys
Junior
Flickor födda 2014/2015
Pojkar
Pojkar födda 2008
Pojkar födda 2009
Pojkar födda 2010
Pojkar födda 2011
Pojkar födda 2012
Pojkar födda 2013
Pojkar födda 2014
Pojkar födda 2015
Knattar
Knattar födda 2016
Knattar födda 2017
Knattar födda 2018
Knattar födda 2019
Friidrott
Friidrott
Grupp 13 år och äldre
Grupp 9 - 12 år
Grupp 5 - 8 år
Veteraner
Kalvinknatet
Fotbollsskola
Bokning klubbstugan
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Höörs Idrottssällskap
Senior
Herrar
Damer
Oldboys
Junior
Flickor födda 2014/2015
Pojkar
Pojkar födda 2008
Pojkar födda 2009
Pojkar födda 2010
Pojkar födda 2011
Pojkar födda 2012
Pojkar födda 2013
Pojkar födda 2014
Pojkar födda 2015
Knattar
Knattar födda 2016
Knattar födda 2017
Knattar födda 2018
Knattar födda 2019
Friidrott
Friidrott
Grupp 13 år och äldre
Grupp 9 - 12 år
Grupp 5 - 8 år
Veteraner
Kalvinknatet
Fotbollsskola
Bokning klubbstugan
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2024: P10 Sydvästra A1, vår
2024: P10 Sydvästra C1, vår
2023: P10 Sydvästra C1, höst
2023: P10 Sydvästra C1, vår
2023: P10 Sydvästra C2, höst
2023: P10 Sydvästra C2, vår
2022: P8 Sydvästra Blå, höst
2022: P8 Sydvästra blå, vår
2022: P8 Sydvästra Grön, höst
2022: P8 Sydvästra grön, vår
2022: P8 Sydvästra Gul, höst
2022: P8 Sydvästra gul, vår
DECEMBER 2023
03
14:15
sön
14:15
Nils Holgerssonhallen
Jaifcupen -
Höörs Idrottssällskap
-
10
12:45
sön
12:45
Nils Holgerssonhallen
Jaifcupen -
Höörs Idrottssällskap
-
JANUARI 2024
20
10:00
lör
10:00
Träningsmatch
FC Bellevue -
Höörs Idrottssällskap Pojkar 09 år (2014)
-
27
10:45
lör
10:45
Träningsmatch
Lilla Torg FF -
Höörs Idrottssällskap Pojkar 09 år (2014)
-
FEBRUARI 2024
03
10:00
lör
10:00
Svalebo konstgräs gamla
Veberöds Allmänna IF -
Höörs Idrottssällskap Pojkar 10 år (2014)
-
11
10:00
sön
10:00
Träningsmatch
Staffanstorp United -
Höörs Idrottssällskap
-
18
07:00
sön
07:00
Sten Stensson fotbollscup
Sten Stensson fotbollscup -
Höörs Idrottssällskap
-
MARS 2024
02
12:15
lör
12:15
Bortamatcher
Kvarnby IK -
Höörs Idrottssällskap Pojkar 10 år (2014)
-
16
10:00
lör
10:00
Träningsmatch - Limhamns IP
Limhamn FC -
Höörs Idrottssällskap Pojkar 09 år (2014)
-
23
10:00
lör
10:00
Bortamatcher
Skurups AIF -
Höörs Idrottssällskap Pojkar 10 år (2014)
-
24
10:00
sön
10:00
Höörs Idrottsplats
Höörs Idrottssällskap Pojkar 10 år (2014)
- Eslövs BK
-
APRIL 2024
13
10:00
lör
10:00
Smörlyckans IP, konstgräsplan 1, 7-manna 2
Lunds FF grön -
Höörs IS blå
-
14
13:00
sön
13:00
Harlösa IP B-plan 7-manna
Harlösa IF -
Höörs IS vit
-
20
10:00
lör
10:00
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
Höörs IS vit
- Torna Hällestads IF
-
20
12:00
lör
12:00
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
Höörs IS blå
- IF Limhamn Bunkeflo silver
-
27
10:00
lör
10:00
Högalids IP C-plan 7-manna 1
Kävlinge Harrie FF röd -
Höörs IS vit
-
27
11:00
lör
11:00
Aggarpsvallen, Plan 3, konstgräs 7-manna 2
Svedala IF blå -
Höörs IS blå
-
MAJ 2024
05
sön
00:00
Bortamatcher
-
Höörs IS vit
-
05
12:00
sön
12:00
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
Höörs IS blå
- IFK Simrishamn vit
-
18
10:00
lör
10:00
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
Höörs IS vit
- Maglasäte IF svart
-
19
09:00
sön
09:00
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF blå -
Höörs IS blå
-
26
10:00
sön
10:00
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
Höörs IS blå
- Bjärreds IF röd
-
26
11:00
sön
11:00
Ekevallen, Genarp B-plan 7-manna
Genarps IF -
Höörs IS vit
-
JUNI 2024
02
10:15
sön
10:15
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Husie IF grön -
Höörs IS blå
-
02
12:00
sön
12:00
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
Höörs IS vit
- Värpinge IF röd
-
08
10:00
lör
10:00
Uppåkravallen, konstgräs 7-manna 1
Uppåkra IF vit -
Höörs IS vit
-
09
12:00
sön
12:00
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
Höörs IS blå
- Maglasäte IF gul
-
16
10:00
sön
10:00
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 2
Höörs IS vit
- Eslövs BK svart
-
16
12:00
sön
12:00
Svalebo, Nya konstgräs 7-manna 1
Veberöds AIF grön -
Höörs IS blå
-
Sponsorer